Zrealizowane

9

Zespół Zabudowy Biurowej Tensor

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

W zakres umowy wchodzi wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku biurowego B, budynku D podziemnej hali garażowej o wymiarach 16x75 oraz zbiornika retencyjnego. Obiekty te wchodzą w skład kompleksu biurowego Tensor.

 

 

4Apartementy Conrada

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

W zakres umowy wchodzi wykonanie 3 budynków dwuklatkowych B1, B2, B3 o konstrukcji szkieletowo-murowej. Strop nad poziomem -1 monolityczny zaź nad kondygnacjami nadziemnymi typu filigran gr. 22cm. Ściany murowane z silikatów na zaprawę cienkowarstwową.

 

3

Squash Center

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o. 

W zakres umowy weszło wykonanie budynku 5 kondygnacyjnego, w którego podpiwniczonej części znajduje się pomieszczenie do gry w Squash. Ściany piwnicy wykonane w całości z żelbetu o wysokości ponad 7metrów, zaś ściany kondygnacji nadziemnych wykonane z pustaków Silka i Porotherm.

 

3.1Osiedle Nowy Horyzont

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

W zakres prac wchodziło wykonanie stanu surowego 3 budynków kilkuklatkowcyh o pięciu kondygnacjach nadziemnych i żelbetowych piwnicach wraz z halami garażowymi. Ściany wykonane z żelbetu oraz murowane z pustaków Porotherm, strop typu filigran.

 

7Osiedle Nawigator

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

W zakres umowy wchodzi wykonanie budynku sześciokondygnacyjnego B4 z podziemną halą garażową wykonaną z żelbetu. Stropy typu filigran, ściany z pustaków Porotherm i Silka.

 

 

Osiedl8e Cztery Kąty

Inwestor: KRJ Partner Sp. z o.o. sp. kom.

Zakres realizacji obejmował wykonanie czterech budynków z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi wraz z wspólną halą garażową znajdującą się pod budynkami. Konstrukcja budynków szkieletowo-murowa z kondygnacjami od I piętra wybudowanymi z pustaków Porotherm murowanych na klej. Partery w całości wykonane z żelbetu.

 

1.0Osiedle Wiszące Ogrody

Inwestor: Grupa Inwestycyjna Hossa S. A.

Na przełomie kilkunastu lat począwszy od 2000 r wykonaliśmy 21 budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z żelbetowymi halami garażowymi znajdującymi się poniżej poziomu 0,00. W zakres umowy wchodziło wykonanie stanu surowego, konstrukcji drewnianej dachu oraz ścianek działowych komórek lokatorskich. 

 

4Wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa przy ul. Przemyskiej

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa “UJEŚCISKO”

W zakres umowy wchodziło wykonanie hali garażowej żelbetowej znajdującej się poniżej poziomu terenu oraz stanu surowego dwóch budynków z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi.

 

 

4Osiedle Wiczlino Ogród

Inwestor: Grupa Inwestycyjna Hossa S. A.

Budowa budynku wielorodzinnego w Gdyni. Ściany w większości murowane z silikatów w systemie tradycyjnym (pionowe i poziome fugi wypełnione zaprawą). Budynek składa się z podziemnej piwnicy z halą garażową, trzech kondygnacji nadziemnych i antresoli nad trzecim piętrem.

 

6Budynek Produkcyjny Axis

Inwestor: Axis Sp. z o.o.

W zakres umowy wchodziło wykonanie 3-kondygnacyjnego budynku produkcyjnego wraz ze ściankami działowymi. Ściany zewnętrzne wykonano z pustaków Silka 24 zaś do wykonania stropów wykorzystano prefabrykowane płyty kanałowe.

 

3Domy przy Tanecznej (Os. Wiszące Ogrody)

Inwestor: Grupa Inwestycyjna Hossa S. A.

W zakres umowy wchodzi wykonanie dwóch budynków o konstrukcji szkieletowo-murowej. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne żelbetowe oraz murowane z silikatów w systemie tradycyjnym (pionowe i poziome fugi wypełnione zaprawą).  

 

 

4Budynek biurowy przy ul. Leszczynowej

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

Inwestycja polegała na wykonaniu stanu surowego kilkukondygnacyjnego budynku wraz z podziemną halą garażową. Ściany budynku wykonane w większości z żelbetu, stropy typu filigran.

 

 

dsc08846Przedszkole Horyzoncik

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

Wykonanie stanu surowego budynku jednokondygnacyjnego z poddaszem nieużytkowym. Konstrukcja szkieletowo-murowa ze stropem typu filigran. Ściany murowane z pustaków Porotherm.

 

 

dsc08839Sklep Stokrotka

Inwestor: Euro Styl Sp. z o.o.

Wykonanie stanu surowego budynku dwukondygnacyjnego o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Ściany zostały wymurowane z pustaków typu Porotherm, stropy typu filigran oraz monolityczne „lane na mokro”.

 

 

okopBudynek usługowy przy ul. Okopowej

Inwestor: Korporacja Budowlana Doraco Sp. z o.o.

W zakres umowy wchodziło wykonanie obudowy budynku z cegły klinkierowej murowanej na zaprawę.

 

 

Osiedle Słoneczniki 

Inwestor: Grupa Inwestycyjna Hossa S. A.

Wykonanie stanu surowego budynku wielorodzinnego wraz z piwnicami i galami garażowymi znajdującymi się poniżej poziomu 0,00.

Osiedle Lipowa

Inwestor: Grupa Inwestycyjna Hossa S. A.

Wykonanie stanu surowego dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemnymi piwnicami wraz z halą garażową.